Maryland

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Maryland

Nieruchomość na sprzedaż w Maryland.

Znajduje się we wschodniej części kraju (Południowy Atlantyk); graniczy na północy z Pensylwanią, na wschodzie z Delaware, na południu i południowym zachodzie z Virginią, na zachodzie z Zachodnią Virginią; na południowym wschodzie, gdzie znajduje się głęboki wlot Zatoki Chesapeake, kąpią się Ocean Atlantycki.

Inwestycja w Baltimore z 620 000 mieszkańców - 2 700 000 na pierwszym zapleczu, zakup nieruchomości na sprzedaż w stanie Maryland w celu uzyskania dochodu, może być najlepszą inwestycją nieruchomości, jaką kiedykolwiek wykonałeś w swoim życiu.

Dowiedzmy się wiele dobrych powodów, aby zainwestować w Baltimore. Na początek, Baltimore znajduje się na wybrzeżu Atlantyku, zaledwie 65 km na północ od amerykańskiej stolicy Waszyngton, czyli około 45 minut jazdy samochodem.

Inwestowanie w Baltimore oznacza inwestowanie w znakomity podmiejski dormitorium, który działa w różnych biurach w pobliskich miastach.

Ceny domów są bardzo konkurencyjne, a koszty utrzymania są w Baltimore niższe niż w Waszyngtonie.

Z tego powodu każdego dnia tysiące ludzi decyduje się zamieszkać w Baltimore i pracować w miastach takich jak Waszyngton, co sprawia, że ​​rynek najmu jest niezwykle interesujący i opłacalny.

Konkurencyjne ceny domów zarówno na zakup, jak i wynajem, wyjaśniają gwałtowny wzrost odsetka pracowników, którzy zdecydują się żyć w Baltimore. Baltimore jest również interesujący, ponieważ dzięki wielu projektom zapewnia coraz więcej miejsc pracy.

Innym dobrym powodem do inwestowania w Baltimore w sektorze mieszkaniowym jest wola burmistrza, aby do roku 2020 wprowadzić 10 000 nowych rodzin.

Burmistrz Baltimore wspiera program wzrostu populacji w Baltimore z dodatkiem 10 000 nowych rodzin do 2020 roku.

Aby ułatwić tę inicjatywę, Baltimore zmniejszyło podatki od nieruchomości i zachęcało do przebudowy starszych domów poprzez program "Vacants to Value".

Zakup nieruchomości na sprzedaż w stanie Maryland oznacza inwestowanie w Baltimore, a także inwestowanie w turystycznym mieście.

Główną atrakcją jest Baltimore Aquarium, publiczne akwarium non-profit znajdujące się w wewnętrznej dzielnicy portowej w centrum Baltimore.

Akwarium ma roczną frekwencję 1,5 miliona turystów i jest największą atrakcją turystyczną w stanie Maryland.

Nie brakuje usług. Baltimore uzyskał kredyt w wysokości 1,1 mln USD na budowę pasów rowerowych "Urok City Bike" przez stan Maryland.

W rzeczywistości zbudowano ponad 220 km ścieżek rowerowych, które mają się dalej rozwijać.

Inwestowanie w Baltimore oznacza także koncentrację na rozwoju miasta.

Linia kolejowa wschód-zachód od West Baltimore do Hopkins Bayview Medical Medical Center po drugiej stronie Baltimore jest obecnie budowana i rozbudowywana na trasie o długości 14,1 mili.

Ten 2,2 miliardowy projekt ma przyciągnąć nowych mieszkańców Baltimore, którzy obecnie mieszkają i pracują w hrabstwie. Prywatne inwestycje w infrastrukturę Baltimore tworzą nowe miejsca pracy i zwiększają liczbę usług dla obywateli.

Zakup nieruchomości na sprzedaż w Maryland, zainwestuj w Baltimore, to spojrzenie w przyszłość, ponieważ oznacza inwestowanie w mieście o doskonałych perspektywach rozwoju.

Istnieje wiele inicjatyw, które nie tylko pomagają mieszkańcom miasta, ale także poprawiają jakość życia w całym obszarze metropolitalnym otaczającym miasto Baltimore i stan Maryland.

Maryland jest stanem zwartym, jest piątym stanem według gęstości zaludnienia Stanów Zjednoczonych z ciągłym tempem wzrostu.

Wzrost inwestycji w najbardziej zaludnione miasto Maryland przekłada się na większy rozwój i przebudowę obszaru, na którym znajdują się ważna infrastruktura i roboty publiczne.

Te ostatnie sprawiają, że Baltimora jest niezwykle interesująca z punktu widzenia inwestycji w nieruchomości.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB